,

Nasty Juice Slow Blow Salt Likit

Nasty Juice Slow Blow Salt Likit: 30 ML limon , soda ve ananaslı

Nasty juice slow blow salt likit  içiminde sade soda ve meyve aroma karışımını sevenler için bu yeni ürünü tercih etmeleri tavsiye edilir.

Egzotik ananas aromasının yanında, soda kokusunu her nefeste hissedeceğiniz eşsiz bir tada sahip. Yumuşak çekime sahip, her nefeste sıvı dolgusunu damağınızda hissetmeden sadece aroma lezzetini alabileceğiniz harika ürün!

 Dolumu ve Kullanımı

Pod cihazının dolum ölçeğine göre ayarlanan nikotin oranları bulunuyor. Aroma tadınıza göre mg oranını ayarlayıp 24 saat boyunca idare edecek bileşenlere sahiptir.

Maddi açıdan rahatlatacak ve normal sigara kullanımınızı azaltacak özel bileşenleri içinde barındırır. Pod cihazı ile birlikte kullanımında hoş kokuları yakalayabilir ve oluşacak kötü kokulardan uzak kalabilirsiniz.

Slow Blow Salt Likit Hakkında Merak Edilen Her Şey

İlk kez e-cihaz kullanacak olanlar için yumuşak içimli likitler önerilir. Bu ürün içeriğinde limon, soda ve ananas aromaları yer alıyor.

Karışım bileşenleri likiti yumuşak içimli hale getirmiştir. Her nefeste aroma tadını damağınızda hissederken, boğazınızda yanma olmadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Slow Blow Salt Likit Ürün İçeriğine Bakılacak Olursa;

  • Limon, sade soda ve ananas aroma karışımlarından oluşuyor.
  • Dişlerinizi korur ve sararma ile karşılaşılmaz.
  • Boğaz yanması ve öksürük gibi faktörlerin oluşumuna izin vermez.
  • Sigarayı bırakmak için birebir tercih edilen ürünler arasındadır.
  • Normal sigarada yer alan zararlı bileşenlerin hiçbiri yoktur.
  • Yasal olarak satışları izinli ve sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır.
  • Kullanım şekline göre uzun süre sizi idare edebilir.
  • Premium kalite ve lezzetli aroma tatlarını tercih edenler için özel üretimdir.

Sağlığınızı olumsuz etkileyecek hiçbir esans bileşeni kullanılmamıştır. 30 ML olan ürünün kullanımı aylık olarak ayarlanmıştır.

Tek seferde yapılan likit dolumu 1 gün boyunca sizi idare edebilir. Gittiğiniz her yere götürebilir ve kapalı alanlarda kullanabilirsiniz. Slow blow salt likit ile  lezzetli premium aroması ile etrafınıza güzel kokular yayabilirsiniz.

Ürün İçeriğindeki Aroma Bileşenleri

Aroma tatları, e sigaraların ve likitlerinin tercih edilmesindeki en büyük unsurdur. Lezzetli tatlar, sıradan sigaralar gibi kötü kokuları tutmaz.

Bu yüzden her ortamda rahatlıkla kullanabilir ve çevrenizde bulunan kişileri özellikle çocukları pasif içici durumundan kurtarabilirsiniz.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Juice Slow Blow Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top