,

Nasyt Juice Silver Blend Salt Likit

Nasyt Juice Silver Blend Salt Likit: 30 ML: Vanilya ve Kremalı

Nasyt Juice Silver Blend Salt Likit yoğun tatlı aromasını sevenler için en yeni ürünlerden biri. Vanilya ve krema aroması karışımı ile vazgeçilmez bir tat kokusu!

Premium kalitede seçilmiş karışım özleri sayesinde içiminden keyif alacağınız yıldızlı likit ürünüdür. Dolum haznesi, sıvı aroması, pod cihazı ile birlikte tamamlanmış kaliteli e sigaradır.

Silver Blend Salt Likit Kullanımı ve Aroma Oranı

Likit dolumu için gerekli olan sıvının yoğun olması duman yoğunluğunda etkilidir. Yoğun duman çekilen e sigarada içimler keyifli bir hal alacaktır.

Aroma bileşenlerinin vanilya ve krema olması ise enfes kokuları orataya çıkarır. Nikotin oranındaki zararlı bileşenlerin azaltılması sayesinde sağlığa zararlı hiçbir yanı yoktur. Aksine boğazı yumuşak tutan ve diş sağlığını koruyan olumlu etkileri mevcuttur.

Silver Blend  Ürünü Hakkında

Krema ve vanilya tadını damağınızda hissetmek, her nefeste egzotik kokunun tadını almak için kesinlikle sipariş vermeniz gereken ürünlerden biri. Tatlı kokuyu seviyorsanız ve bunu nefesinizde de hissetmek istiyorsanız bu premium kalitedeki e-sigara likitini sizde deneyebilirsiniz. Bu mükemmel ürünün içeriğine bakılacak olursa;

  • Kötü kokuları hapsetmeden uçucu etkiye sahiptir.
  • Kapalı ortamda kullanıldığında koku yaymaz ve etkisi görülmez.
  • Boğaz kuruluğu yaşayanlar için hafif içimlidir.
  • Likit sıvısı doğal bileşenlere sahip olduğu için tahriş yapmaz.
  • Likit sıvı tadını dilinizde hissetmeden sadece duman olarak tadını alırsınız.
  • Normal sigara bileşenlerinin zararlı maddelerinden uzak durulmuştur.
  • Odaya kokusu sinmez ve üzerinizdeki kıyafetlere kokusunu hapsetmez.
  • Dişlerinizi sarartmaz ve ağız kokusu yaratmaz.

Ürün içeriğindeki mg ve pg değerleri en sağlıklı şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede yukarıdaki özelliklerin hepsini bünyesinde taşımış olur. Lezzetli tat ve hafif içimler için sizde bu ürün için sipariş vermeye başlayabilirsiniz.

Vanilya ve Krema Aromalı Salt Likit

Silver Blend Salt Likit vanilyanın kokusu ve kremanın tadı birleştiğinde ortaya çıkan o eşsiz likit tadı! Sizde bu tadı damağınızda hissetmek istiyorsanız sipariş için geç kalmayın!

Yan etkisi olmadan, tamamen yoğun duman ve hafif içilebilir özelliğine sahiptir. Aromadan aldığınız tat ile sıradan sigara bağımlılığınız azalacak, hatta gün içinde hiç içmediğiniz bile olacaktır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasyt Juice Silver Blend Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top