,

One Hit Wonder The Man Milk Man Salt Likit

30 ML: Krema ve Çilek Aromalı Premium Salt Likit

One hit wonder the man milk man krema ve çilek aromaların bir arada olduğu mis kokulu salt  likit. Salt likit kullanımlarında tatlı aromaları seven e sigara kullanıcıları için yeni bir lezzet!

Yeni lezzetin aroma içeriğinde krema ve çilek tadı yer alıyor. Krema ve çileğin birleşmesinden ortaya çıkan bu yoğun lezzet kıvamının kokusu salt likit esansında da yer alıyor.

İçim sırasında ortaya çıkan kokuda da aroma tadını bulabilirsiniz. Bu sayede kapalı alanlarda da rahat bir şekilde kullanılabilir.

The Man Milk Man Ürün Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Salt likit esanslarına hiçbir katkı maddesi konulmadan, sadece doğal aroma özlerinden oluşan bir üründür. Bu sayede sağlık problemi yaşamadan rahat bir şekilde kullanılabilir.

Doğal meyve özleri ve destekleyicileri sayesinde nikotinden çok doğal ürünlerin tatlarını almış olursunuz.

The Man Milk Man Ürün hakkındaki diğer önemli detaylar ise;

  • Yapay bileşenlerden uzaktır.
  • Doğal özlerin bileşenleri kullanılarak salt likit sıvıları oluşturulmuştur.
  • Ağız kokusuna ve boğaz tahrişine neden olmaz.
  • Öksürük gibi durumlara neden olmadan hafif içim sunar.
  • Diş sararmasına neden olacak bileşenlerden uzaktır.
  • Üretim hedefi tamamen sigaraya olan bağlılığı azaltmaktır.

Detaylar dikkatli şekilde incelendiğinde ürünün asıl hedefi; sağlığa zararlı olan normal sigara tüketimini azaltmaktır. Elektronik sigara içiminde ki premium kaliteyi yakalayarak, sigaranın zararlarından uzak tutmaktır.

The Man Milk Man Ürün Aroması ve İçeriğindeki Bileşenler

Doğal çilek meyvesinin özlerinden alınmış aroma esansları sayesinde e-sigara kullanmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Her nefeste alınan aroma tadı ve duman çekimleri ile kendinizi sigara içiyor gibi hissedebilirsiniz.

The Man Milk Man Eşsiz tatlı kokusu ve damakta kalan aroma ile normal sigarayı size aratmayacak bileşenlere sahiptir. Mg ve Pg oranının eşit olarak aroma içine katılması sonucu kullanım sırasındaki yoğunluğu arttırmıştır.

Salt Likit Sıvı Doldurma ve Cihazı

Likit esansları uygun şekilde doldurulmadığı zaman aroma tadını almak güçleşir. Bu durum kullanılan e-cihaza göre değişir. Salt likit için pod cihazlar kullanılmalıdır.

Ürün için tavsiye edilen likit sıvısı ise nikotin oranına göre değişir. Nikotin oranları alacağınız ürünün boyutuna göre değişir. Örneğin; bu ürün 30 ML’dir. Doldurulması gereken likit sıvısı ise 30MG oranında olmalıdır.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“One Hit Wonder The Man Milk Man Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top