,

Nasty Asap Grape Nic Salt Likit

Nasty Asap Grape Nic Salt Likit: 30 ML  Üzüm suyu ve Mentol aromalı

Nasty Asap Grape Nic Üzüm suyu , Mentol aromalı Salt Likit   35 ve 50 mg oranı ile 30ML şişelerde.  Elektronik sigara likiti olan Nasty Asap Grape Salt Likit ürünü, içerdiği nikotin tuzu sayesinde, normal sigaralar kadar sizlere haz vermeyi hedefliyor.

Dileyenler nikotin oranını, 35 mg – 50 mg arasında seçim yaparak sipariş verebilirler. 30 ml şişe içerisinde gönderilen likit, içerisinde üzüm suyu bulundurmakta ve saf olarak üzümün tadını elektronik sigara içerken almanızı sağlamaktadır.

Nikotin Tuzunun Farkı

Vücut tarafından hızlı emilen nikotin türü olan nikotin tuzu, ürünün içerisinde yer almaktadır. Böylece kısa sürede sizlere vaat ettiği hizmeti gerçekleştirmeye başlayacaktır.

Vücudunuzda hızlıca emilen nikotin tuzu, nikotinsizliğinizi anında giderecek ve uzun süre nikotin istemeyecektir. Son derece pürüzsüz olan nikotin tuzu, içerken sizi rahatsız edecek boğaz ağrılarına ve tahrişine de engel olmaktadır.

Yüksek bağımlılık yapabilen nikotinin oranını tercih ederken dikkatli olmalısınız, normalde içtiğiniz sigaranın nikotin oranını baz alarak sipariş verebilirsiniz.

Boğaz Tahrişinizi Azaltın

Nasty Asap Grape Nic Salt Likiti ile en aza indirilmiş boğaz tahrişi, sizlere keyifli elektronik sigara içimini sunacaktır. Ürün, pod sistemiyle çalışan tüm elektronik sigaralarda kullanılabilir.

Pod kısmı açılan ve doldurabilen ürünleri tercih eden kullanıcılar, Nasty Asap Grape Nic Salt Likit ürününün dilediği boyunu sipariş edebilir. Damlalıklı şişe içerisinde gelen ürün, kolaylıkla pod kısmına boşaltılır.

Kanserojen Madde İçermiyor

İçerisinde tatmin edici nikotin barındıran üzüm esanslı likit, hem sigarayı bırakmak isteyenlere hem de elektronik sigaraya geçiş yapmak isteyenlere, keyifli ve tatlı bir içim sunacaktır. Sigaranın yaptığı gibi diş sararması meydana getirmez, bu yüzden de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlara da zarar vermemek üzere tasarlanan ürün, pasif içiciliği engellemektedir. Kanserojen madde içermeyen likidi, hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Nasty Asap Grape Nic Salt Likit Ürünün İçeriği

Tadını seveceğiniz, elektronik sigaralarda severek kullanacağınız ürün, sizlere keyifli içim sağlamak için üretilmiştir. Boğazınızda ağrı ve tahriş yaratmayan likidin içeriği:

  • Gliserin (bitkisel),
  • Doğal üzüm aroması,
  • Nikotin tuzu olarak belirlenmiştir.

Özel kutusunda gönderilen ürün, sizlere güvenli bir şekilde ulaşmaktadır. Sepetinize eklerken mg seçimi yapmayı unutmayın. Kapaklı şişesinde gönderilen likit, dilediğiniz kadar kullanmanız için özel olarak üretilmiştir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Asap Grape Nic Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top