,

Nasty Trap Queen Salt Likit

Nasty Trap Queen Salt Likit: 30 ML Çilek Aromalı

Nasty Trap Queen Salt Likit üretiminde organik çilek bileşenlerin kullanıldığı, aroması yerinde bir likittir. Sade içimi ve yoğun dumanı ile içerken keyif alırsınız.

Dolumu ölçekli olup, istediğiniz zaman bu oranı değiştirebilirsiniz. Likit pod cihazının büyük hazneli oluşu, kullanıcıya avantajlar sunar. Örneğin; 24 saat boyunca ikinci bir doldurma yapmadan e sigaranızı kullanabilirsiniz.

Pod Cihaz Kullanımı ve Likit Dolumu Hakkında

Sıvı dolumu için haznesi geniş olan bölüm eklenmiştir. Premium likit sıvısını hapsedecek ve uçmasını engelleyecektir. Likit aromasının uçucu özelliğe sahip olması nedeni ile standart e-cihazlarda kullanımı önerilme.

Nikotin tuzu ile korunan ve zararlı esanslardan uzak tutulmuş ürün için pod cihazı tercih edilmelidir.

Likit dolumu saatlik ve günlük olarak ayarlanabilir. Bu sayede herhangi bir yere gittiğiniz zaman biter telaşına kapılmadan istediğiniz oranda dolum yapabilirsiniz.

Nasty Trap Queen Salt Likit Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çilek aroma tadında olan ve yoğun duman etkisi yaratan ürün içeriğinde zararlı bir karışım yoktur. Koruyucu şişesi sayesinde uzun ömürlü kullanılabilir. Herhangi bir tat bozukluğu ve sıvı kaybı yaşamadan e sigaranızda kullanabilirsiniz.

Ürünün kalitesini daha fazla yaşamak istiyorsanız pod cihazını tercih ediniz. Grip ve kuru öksürük gibi rahatsızlıkların olduğu dönemlerde kullanıldığında boğazınızdaki yumuşamayı hissedeceksiniz.

Gelin Trap Queen Salt Likitin sağladığı diğer faydalara göz atalım:

  • Çilek Aromalıdır Boğaz tahrişi ve kuruluğunun önüne geçer.
  • Aroma kokusu ile her ortamda tüketilebilir.
  • Kötü koku yaymaz ve bu kokuları içinde hapseder.
  • Sağlık problemleri yaratmadan rahat bir şekilde kullanılabilir.
  • Sağlık bakanlığı tarafından onaylanıp, Türkiye’de de satışları başlamıştır.
  • Diş minelerinde oluşan lekelerin önüne geçer.

Hafif içimi, kolay dolumu, uzun ömürlü kullanımı sayesinde maddi ve manevi olarak sizi rahatlatacaktır. Kapalı alan kullanımında çevrenizdeki insanları pasif içici konumundan kurtarabilirsiniz.

Likit Sıvısı İçindeki Bileşenler

Doğal esanslar ile karıştırılmış sıvı aroması ile doygun duman tadını alabilirsiniz. Sıradan likitlere göre hem aroma hem de yoğunluk olarak içimi lezzetlidir.

Trap Queen Sert ve hafif içime göre nikotin oranları ayarlanmış şekilde ayrılmıştır. Tercihinize göre uygun olan likit ürününü alabilirsiniz. Ürün içinde ölçek ayarı ve sıvı dolum oranları mevcuttur.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Trap Queen Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top