,

Nasty Juice Bronze Blend Salt Likit

Nasty Juice Bronze Blend Salt Likit: 30 ML: Karamelli ve vanilyalı salt likit.

Nasty juice bronze blend salt likit eşsiz aroma tadı ve premium likit farkını hissetmek için ürünü sizde deneyebilirsiniz.

Diğer e sigara aromalarına göre farkını belli eden likit aromalıdır. Peki aroma bileşenlerini oluşturan lezzetler nelerdir?

Karamel ve vanilyadan oluşan likit sıvısı her çekişte boğazda ve damakta bırakacak tadı ile eşsizdir. Sağlık konusunda herhangi bir zararlı içeriğe sahip olmaması e-sigara kullanıcıları için tercih sebebi olmuştur.

Bronze Blend Salt Likitte Tercih Edilecek Cihaz Özelliği

Karamel ve vanilya aromasını almak için ürüne özel olan pod cihazını kullanmanız gerekecek. Diğer standart cihazlarda aroma tadı alınamadığı gibi içimini zorlaştıracaktır.

Dolumu yapılan sıvının nikotin oranlarını pod cihazına göre ayarlayıp, ölçekli şekilde kullanabilirsiniz. Her nefeste doygun duman çekilebilir ve premium aroması alınabilir.

Bronze Blend Likit Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Daha önce sigara kullanmayan ve e-sigara kullanımını tercih edenler için kaliteli bir ürün. İçim kolaylığı kadar ağızda bıraktığı enfes aroma kokusu ile hoş lezzetler yakalanabilir. Nikotin oranındaki zararlı bileşenlerin en aza indirilmesi kullanıcıları sağlık açısından korur. Sıradan sigaraları unutturan ve maddi olarak işinizi kolaylaştıran özelliğe sahiptir. Bir likit dolumu sizi gün boyu idare edebilir.

Peki, bronze blend ürünün avantajları neler olabilir?

  • 24 saat boyunca vücudun nikotin ihtiyacını tek dolum ile karşılayabilir.
  • Nikotin bileşenleri içinde organik aroma bileşenleri tercih edilmiştir.
  • Zararlı maddelerin kullanımı esans içeriğinden uzak tutulmuştur.
  • Dişlerde oluşan sararmalar bu ürün ile sıfıra indirilmiştir.
  • Premium aroması ile sıvının sadece tadını alabilir ve yoğun duman elde edebilirsiniz.
  • Yumuşak aroması ile boğazda oluşabilecek tahribatın önüne geçilmiştir.
  • Sigarayı bırakmak isteyenler için tercih edilebilir üründür.

Yıllardır sigara kullanıyorsanız ve artık buna dur demek istiyorsanız bu ürünü sipariş edebilirsiniz. Yukarıdaki faydalarına ek olarak; sağlık bakanlığı tarafından onaylı sigarayı bıraktırma ürünleri arasında yer alıyor.

Bronze Blend Ürün İçeriğindeki Bileşenler Hakkında

E sigara likidinde tatlı aromaları seven kullanıcıların tercih edebileceği premium kalitededir. Uzun süre kullanımları için sağlığa olumsuz etki edebilecek olan bileşenlere yer verilmemiştir.

Dumanındaki aromanın uçucu olması üzerinizde kötü kokuların toplanmasını engeller. Kapalı ortamda içilebilir ve duman etkisi kalıcı değildir.

Değerlendirmeler

There are no reviews yet

“Nasty Juice Bronze Blend Salt Likit” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Overall rating*
0/5
* Rating is required
İçimi Nasıl
0/5
* Rating is required

Scroll to Top