pod mod fiyatları

Pod Mod Elektronik Sigara Fiyatları

Pod mod elektronik sigara fiyatları hakkında detaylı analize geçmeden önce kısaca pod sistem e sigara hakkında bir kaç önemli bilgi aktaralım.

2010’lu yıllarla beraber elektronik sigara sektöründe yeni trendin pod mod e sigaralar olduğunu ifade etmek gerekir.  Türkiye’de oldukça yeni olduğu bilinmektedir.

Bu yüzden, pod mod nedir? pod nasıl kullanılır? pod mod fiyat gibi sorgular yapılarak pod mod Antalya hakkındaki  sorulara cevap arayan sayısız insan bulunmaktadır.

Pod mod e sigaralar ; bilhassa 2010’lu yılların son aylarından olduğumuz şu günlere gelen denk elektronik sigara kullanıcıları arasında yaygınlaşan bir sistemdir.

Küçük bir kapsülü andırmakta ve şarj edilebilir özelliktedir.  Tatlandırıcı başta olmak üzere kartuşlarda hapsedilmiş birtakım içerikleri içeren sıvı çözeltileri aerosol haline getirmektedir. Çalışma mantığı ise, kapsül kahveye benzemektedir.

Pod sistem elektronik sigaraların oldukça geniş bir kitleye hitap ettiğini söylemek gerekir. Bunun sebepleri arasında bu cihazların oldukça şık bir tasarıma sahip olması ve akıllı telefonlara benzetilmeleri gelmektedir. Kullanıcıların kendilerine özgü kapaklar yaptırmaları veya görsel kişisel kaplamalar tercih etmeleri söz konusu olmaktadır.

Nikotinlerin çoğunun tütün yaprağından elde edilmemesi ve yakmadan ziyade buharlaşma ile kullanımından dolayı elektronik sigaraların kullanımının yaygın hale gelmesi mümkün olmaktadır.

Çünkü, yukarıda saydığımız sebeplerden dolayı, elektronik sigaralar, normal sigaralara kıyasla çok daha az zararlıdır.

Elektronik sigara kullanımının gün geçtikçe arttığını söylemek mümkündür. Bu bağlamda, elektronik sigara sektöründe her geçen gün yeni bir özellik piyasaya çıkmaktadır.

Pod Mod Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Pod mod; elektronik sigaranın bir çeşididir. Bu bağlamda, kullanım özellikleri bakımından diğer elektronik sigaralara benzerlik göstermektedir.

Ancak, farklılıklarının olduğu da aşikardır.  Diğer elektronik sigaralardan farkı; tek kullanımlık likit kapsülü barındırmasıdır.

Bir başka deyişle,  kullanılmasının ardından kartuşun çıkartılıp atılması söz konusu olmaktadır. Ayrıca, yepyeni bir tel veya pamuk işlemiyle el becerisi kullanılarak sarılması mümkündür.

Bu elektronik sigaraların yaygın olarak kullanılmasının bir diğer sebebi ise çok ince olmasıdır. Bu bağlamda, bu sigaraların gerçek sigaraya aşırı derecede benzediğini söylemek mümkündür. Bu sebepten dolayı,  bilhassa genç insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmesi söz konusu olmaktadır.

Buna ek olarak kullanıcılar, e sigarayı kullanırken değişik aromalı kartuşlardan ve likitlerden faydalanarak elektronik sigarayı daha uzun süre kullanma şansına erişirler.

Pod mod elektronik sigara kullanımı; geleneksel elektronik sigara kullanımına göre çok daha kolaydır. Ayrıca, daha güvenli ve sağlıklıdır. Pod e sigara; USB portu ile laptop ve bilgisayarlarda rahatlıkla şarj edilebilir.

Buna ek olarak, şarj kablosu kullanımıyla da şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Kullanmak isteyenlerin kartuşu değiştirmesi veya salt likit doldurması yeterlidir.

Pod Mod Elektronik Sigara Fiyatları Nasıl Belirlenir?

pod mod antalya pod antalya pod e sigara antalya
Pod Mod Elektronik Sigara

Bu elektronik sigaralar hakkında en çok merak edilen detayların başında pod mod fiyatları gelmektedir. Bilhassa sistemleri ve tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Buna ek olarak, birçok kişi, bu sistemlerinin fiyatlarının yüksek olduğuna dair bir önyargı taşımaktadır.

Pod mod fiyatları; 190 TL’den başlamakla beraber 450 TL’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Bu noktada, markanın kalitesine göre fiyatların değişmesi söz konusu olmaktadır. Eleaf mod elektronik sigaraların en ucuzlardan birisi olduğunu söylemek mümkündür.

Smok marka elektronik sigaraların fiyatları ise 190-250 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bunun yanı sıra, Geekvape ve Vaporesso marka e sigaraların da benzer fiyatlarda olduğu bilinmektedir.

Juul marka ve modelleri; diğer markalara kıyasla yüksek fiyatlı olmasıyla dikkat çekmektedir. Aspire, Bo One, Bo Plus, Justfog, Ipha Swis gibi markaların ‘da fiyatlarının da uygun olduğunu söylemek mümkündür.

Kısacası, internetten alışveriş yaptığınız takdirde sitemizden uygun fiyatlarla pod mod elektronik sigara alma şansına sahip olabilirsiniz. Markaların kalitesi ve farklı özelliklerine göre fiyatların değiştiğini bilmelisiniz.

Bilinmelidir ki, pod mod fiyatları, genel olarak, insanların alım gücünün çok üzerinde değildir. Hatta, uzun süreli kullanım özellikleri hesap edildiğinde  performans özellikleri arasında ciddi bir doğru oran bulunmaktadır.

Pod Mod Elektronik Sigara Kullanmanın Avantajları

Geleneksel elektronik sigaralara kıyasla  birçok kullanım özelliği bulunmaktadır. Özgün detaylar barındırmasından dolayı tercih sebebi oldukları aşikardır.  Normal elektronik sigaralardan ayıran en önemli özelliklerinin başında pod sistemi gelmektedir.

Pod sistemi sayesinde likit dolumu yapmak yerine doğrudan likit değişiminin yapılması söz konusu olmaktadır. yine en önemli özelliklerinin başında sahip oldukları tasarım gelmektedir.

Hafif ve ince olmasıyla dikkat çekmektedir. Her kullanımda belirgin farklar yaratmaktadır. Tasarımına yön veren detayların kusursuz olması; bu sisteminin eşsiz konseptini tamamlamaktadır.

Sisteminin sahip olduğu kompakt yapı oldukça dikkat çekmektedir. Kompakt yapı sayesinde diğer elektronik sigara modellerine göre bariz bir kalite farkı ortaya çıkmaktadır.

En önemli özelliklerin başında gerçek sigara deneyimine yakınlık gelmektedir. Buna ek olarak, geleneksel elektronik sigaraların vermiş olduğu kullanıcı deneyiminin üzerine çıkılmaktadır. Kullanımında belirli bir standardı yakalamak mümkündür. Bilhassa model seçiminin doğru yapılması gerekmektedir.

Pod Mod Fiyatları Uygun Mudur?

Pod mod fiyatları; bilhassa geleneksel elektronik sigaralara kıyasla çok daha ucuzdur. Ayrıca, elektronik sigaralara kıyasla çok daha fazla doyum sağlar.  Tercih yaparken piyasada en çok tutulan birkaç marka hakkında bilgi vermek gereklidir.

Pod sistemler olarak yeni nesil olarak tasarlanmış Justfog c601, Justfog Minifit, Aspire Nautilus, Vaporesso Renova ve Aspire Spryte gibi cihazların kullanıcılar tarafından sıklıkla satın alındığından bahsetmek gerekir. Bu markaların ürünlerinin fiyatları performans ve verimlilik özelliklerine göre oldukça uygundur.

Pod mod fiyatları; her bütçeye hitap etmekle beraber bu cihazlar sahip oldukları ekonomik özelliklerle dikkat çekmektedir. Yoğun buhar ve aroma lezzeti arayanların tercihi her zaman pod sigaralar olmaktadır. Çünkü, normal elektronik sigara modellerinden daha küçük meblağlarla alınmaları söz konusudur.

Yeni nesil pod mod elektronik sigaralar; yüksek nikotinli e-likit kullanmalarından dolayı ve ayrıca güçlü bir boğaz vurumuna sahip oldukları için çok daha az likit tüketirler. Buna ek olarak, likit hazneleri de oldukça düşüktür. Bu durum, kullanım esnasında çok daha az tüketime neden olmaktadır.

Pod mod fiyat ve özelliklerini uygun bularak bu cihazlardan alan kişilerin kullanım konusunda sayısız avantajları bulunacaktır.  Bu modeller sabit bir watt değeriyle çalışmaktadır. Buna ek olarak, hiçbirisinde ekran bulunmaz.

Genel itibari ile bu tarz modellerin gövdesinin üzerinde tek düğme bulunmaktadır. Söz konusu tek düğmeye sahip olan cihazların “bas çalıştır” mantığıyla hareket ettiğini söylemek gerekir.

Bilhassa elektronik sigaraya yeni başlayacak olan kişilerin tercihi kesinlikle pod mod olmalıdır. Pratik kullanım sayesinde hiçbir zorluk çekmeden ürünü kullanmaya başlamak mümkün olmaktadır.

Elektronik sigara hakkında hiçbir fikri olmayan, watt ve ohm ayarı gibi ayarlarla uğraşmak istemeyenlerin bu cihazları kullanması tavsiye edilmektedir. Pratik kullanım ve uygun fiyat özellikleri sayesinde kısa zamanda nikotin ihtiyacınızı giderebileceksiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top